Movies
Ratings
156
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5