Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Road HouseRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
A Perfect WorldRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
DogManRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5