Series
Ratings
66
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
HellsingRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- BansheeRated ★ 4.0
- BansheeRated ★ 4.0
BansheeRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5