Titles you rated
HealerRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0- The Fugitive LawyerRated ★ 3.5