Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 0.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5