Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0- A Chinese Odyssey: Part ThreeRated ★ 2.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5