Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0