Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5