Series
Ratings
19
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0