Movies
Ratings
15
Pacific RimRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5