Movies
Ratings
37
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0