Movies
Ratings
138
PaddingtonRated ★ 0.5
MontageRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 0.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 0.5
CubeRated ★ 4.5
The Expendables 3Rated ★ 0.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5