Titles you rated
- My Love PatzziRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0
素直になれなくてRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Into the White NightRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.0