Titles you rated
Taken 2Rated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0