Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0- 커플팰리스Rated ★ 2.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0