Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Last May in TheatersRated ★ 3.5
- Old Man and TigerRated ★ 3.0
- Nostalgia or backwardsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
The World to ComeRated ★ 3.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.0
The Gleaners & IRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.0
A HeroRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5