Movies
Ratings
753
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
IncoherenceRated ★ 3.5
8½Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0