Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0