Movies
Ratings
341
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0