Titles you rated
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0