Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0