Titles you rated
JumanjiRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
A Cruel AttendanceRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Happy FlightRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.5- Almost CheRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0