Titles you rated
Red CliffRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0