Movies
Ratings
56
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
BraveRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 1.5
Love ForecastRated ★ 1.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 2.5