Series
Ratings
74- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
ClarenceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0