Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.0
My Horrible BossRated ★ 1.0
Songgot: The PiercerRated ★ 1.0
Que Sera, SeraRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Clockwork PlanetRated ★ 1.0- Transporter: The SeriesRated ★ 1.0
StrangerRated ★ 1.0
The Good WifeRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.0
Dear My FriendsRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 1.0
TriangleRated ★ 1.0- My Little MonsterRated ★ 1.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 1.0