Series
Ratings
21
Beyond the BarRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0