Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0