Series
Ratings
14- InuYashaRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0