Movies
Ratings
11
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0