Series
Ratings
24
Twenty AgainRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5