Titles you rated
MinionsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
The Cat in the HatRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 1.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 3.5