Series
Ratings
20
Glory JaneRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0