Movies
Ratings
75
Art of FightingRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0