Series
Ratings
101
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0- The NextRated ★ 3.5
Rock, Rock, RockRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 5.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
- MonsterRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0