Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Never Ending StoryRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0