Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0