Titles you rated
ChallengersRated ★ 3.0
Wild StrawberriesRated ★ 3.0
The Best Years of Our LivesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0