Titles you rated
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Selling Sunset Season 7Rated ★ 3.0
Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
You Season 4Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Love Is Blind Season 6Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5