Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0