Series
Ratings
67
RememberRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
JumongRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0