Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5