Series
Ratings
53
Moving Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 1.0
Dug DaysRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
YouRated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
My First First LoveRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 2.5