Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
VIPRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0