Movies
Ratings
235
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5