Movies
Ratings
465
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Look Who's Talking Now!Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5