Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.5
Mr. BeanRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.0- The Lost RoomRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 1.5