Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0