Titles you rated
The PittRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 0.5
MaledictionsRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
The LeopardRated ★ 3.5