Movies
Ratings
533
RunRated ★ 5.0
Don't Buy the SellerRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5